Photography

Reflection. Michalina Hendrys. Photography

Pavlovka ArtGallery за підтримки Інституту Адама Міцкевича у Варшаві та Польського дому в Києві презентує експозицію польського фотографа Michalina Hendrys «Reflection», що об’єднує три проекти.

Pavlovka ArtGallery zaprasza na wystawę “Reflection”, polskiej artystki Michaliny Hendrys.
Reflection
— przykład odbicia, np. powrót fal świetlnych,
— rozbłysk/refleks odbitego światła
— myśl powstała w wyniku medytacji,
— obraz oddany przez odbijającą powierzchnię.

Na wystawie zostaną zaprezentowane osobliwie autoportrety artystki.


Автопортрет

«Я обираю Маттерхорн — найкрасивішу гору в світі, тому що це символ гори, ікона, що показує природу як прекрасну, так і небезпечну. Ця робота присвячена пошуку мого власного шляху в житті та мистецтві, спроба злитися з природою, з якою я сильно пов’язана, це мій автопортрет».
Щоб створити фотографію, Міхаліна Хендріс використовувала мультипінхольную техніку. Вона розробила спеціальну камеру-обскуру і змінні трафарети, які пізніше стали книгою, і точно розподілила отвори таким чином, щоб їх щільність створювала світлі й темні ділянки зображення шляхом їх перехрещення. Проект складається з багатьох прямокутників, кожен з яких являє собою відсканований фотопапір у масштабі 1:1.
Процес створення цієї роботи досить трудомісткий. Треба зробити штампувальні трафарети, розрахувати експозицію, об’єднати фрагменти. За словами автора, він подібний до сходження на гору.
Проект складається з трьох частин:
— фотографія, 110х61 см
— камера з декількома отворами, 20 x 5 x 30 см
— книга з мультіпінхольної матриці, 18 x 24 см, 114 сторінок.

Зимове небо
За допомогою мультипінхол камери Міхаліна Хендріс зробила сімейний портрет. Отвори були влаштовані так, що отримувані зображення створювали окремі сузір’я. Автор фотографувала близьких людей, щоб кожен з них формував власне сузір’я в небі.

Reflection

Серія автопортретів, знятих у відображенні хвиль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>